Чехія постачатиме зброю Україні за фінансової підтримки Данії і Нідерландів

Читать на русском

Чехія постачатиме зброю Україні за фінансової підтримки Данії і Нідерландів

Чехія постачатиме зброю Україні за фінансової підтримки Данії і Нідерландів

У ході 15-ї зустрічі Контактної групи з допомоги Україні на авіабазі "Рамштайн" у Німеччині Чехія досягла домовленості з Данією та Нідерландами щодо постачання зброї Україні. Чеська оборонна промисловість за фінансової підтримки партнерів передаватиме українській армії танки, гаубиці, стрілецьку зброю, боєприпаси БМП, засоби ППО та РЕБ.

Вже домовлено про передачу у найближчі місяці 15 модернізованих танків Т-72ЕА. Про це з посиланням на заяву заступника міністра оборони Чехії Даніеля Блажковця пише Укрінформ.

Представники оборонних відомств Чехії, Данії та Нідерландів 19 вересня підписали угоду про спільне постачання зброї та техніки Україні.

"Конкретно йтиметься про постачання додаткових танків, гаубиць, стрілецької зброї, бойових машин піхоти, засобів протиповітряної оборони та засобів радіоелектронної боротьби або боєприпасів від компаній нашої оборонної промисловості", – зазначив Блажковец.

Чехія постачатиме зброю Україні за фінансової підтримки Данії і Нідерландів: що відомо queiueiquridrzant

Передавати Чехія планує і сучасну чеську зброю, і модернізовану техніку радянської розробки. Розпочнуть з передачі 15 модернізованих танків Т-72ЕА "у найближчі місяці".

Подальші поставки обумовлюватимуться потребами українських воїнів.

"Ми отримаємо інформацію з України про поточну потребу.., чеські компанії нададуть нам свої пропозиції, а потім ми представимо все нашим іноземним партнерам, які фінансуватимуть проєкт", – розтлумачили механізм дії угоди в Агентстві міжурядового оборонного співробітництва, що входить до чеського Міноборони.

Актуально

Резонанс

Теги