Главная>>Новости>>$5000 за повію-масажистку заплатив вінницький високопосадовець, щоб поліція не засвітила його фото під час облави...

$5000 за повію-масажистку заплатив вінницький високопосадовець, щоб поліція не засвітила його фото під час облави...

08.11.2017 12:45

Цей скандал навколо одного масажного салону, де під підкриттям працювали повії у Вінниці, прогримів аж до високих кабінетів Києва.

 

Адже під час рейду «поліції моралі» серед клієнтів специ­фічного закладу був затриманий відомий у області високопосадовець! Кажуть, він «запав» на одну із молодих масажисток і навідувався до неї на сеанси ледь не щотижня! Звідки гроші на такі розваги?

 

По роботі йому несли «пожертви» із районів, а він за ці нетрудові доходи «розминався» в підпільному салоні на вулиці Київській. І тут такий «облава»! Та ще з Києва

 

Але на телеекрани та в кримінальну хроніку любитель «полунички» із числа високопосадовців не потрапив. Бо відкупився через генерала, якого знає вся Вінниччина та Україна. Але таке круте «рішалово» коштувало вінничанину круглої суми – 5000 доларів!

 

Дарма, що після цього секс-скандалу над ними посміялись друзі та колеги… Бо саме він побив рекорди розплати за повію, яку у Вінниці можна купити за $50 — максимум. А ще за такі шалені гроші можна було б 5 раз злітати в Таїланд на гарячі піп-шоу чи на місяць замовити інтим-ескорт в будь-якій столиці Європи.

 

Вислухав Сергій ГОДУН

 

Від редакції. Шановні читачі! Ми довго проходили повз шокуючі подробиці приватного життя наших керівників. Ми і ви були делікатними та великодушними. Але ця наша доброта та делікатність виростила в коридорах влади справжніх монстрів та моральних збоченців. Той схиблений на сексдомаганнях молоденьких підлеглих, той, батько трьох дітей, купує квартири за відмиті кошти для утриманок та стає керівником департаменту, бо її сестра утримує еліт­ний бордель для нардепів. Цього більше терпіти не можна, і про таке треба казати, бо якщо публічна людина дволика і її поведінка не відповідає морально-етичним нормам, то вона насправді така в усьому, просто гарно вміє маскуватись.

 

Тому ми започатковуємо в газеті постійну рубрику «Шокуючі факти із життя високопосадовців». Запам’ятайте, для журналістів незручних тем не має бути, так як і у вас запитань до тих, кого ми утримуємо на свої податки.