Главная>>Новости>>Руслан Сольвар: Майданчикам - бути!

Руслан Сольвар: Майданчикам - бути!

02.11.2017 10:36

На початку серпня у відеозверненні діти з села Мар’янівка, що на Макарівщині, просили мене про спортивний майданчик. Тоді ж я отримав і аналогічне офіційне звернення від громади села, під яким підписалися майже 400 (!!!) місцевих жителів. Настав час відзвітувати – спортивний майданчик у Мар’янівці буде уже до кінця цього року!
Крім Мар’янівки, спортивні майданчики встановимо у селах Вільне, Андріївка, Липівка, Ніжиловичі, Мотижин, Великий Карашин, Маковище, Королівка, Забуяння, Колонщина, Бишів Макарівського району, у селищі Макарів, селах Малополовецьке, Оленівка, Дмитрівка, Борова, Мала Снітинка, Пришивальня, Великі Гуляки, Волиця, Томашівка, Триліси, Скригалівка, Кожанка, Велика Снітинка, Веприк Фастівського району, Великі Єрчики Сквирського району.
Сучасні і функціональні дитячі майданчики уже найближчим часом з’являться у Макарові, селах Ясногородка, Соснівка, Фасова, Вільне, Лишня, Комарівка, Чорногородка, Ситняки, Козичанка Макарівського району, Борова, Яхни, Кожанка, Червоне Фастівського району, Дулицьке, Красноліси, Малі Єрчики, Малі Лисовці, Миньківці, Селезенівка, Чубинці, Таборів, Пустоварівка, Безпечне, Цапіївка Сквирського району.
На жаль, у бюджетах сільських рад поки немає достатньо коштів, аби за власний рахунок купувати ігрові та спортивні конструкції. Тому докладаю усіх зусиль, аби отримати для цих цілей субвенцію із держбюджету. І результат є – усе більше сіл мого 91-го округу радіють новим дитячим і спортивним майданчикам!
Працюємо далі!

СОЛЬВАР РУСЛАН