Главная>>Новости>>Буденний день видався для Руслана Сольвара особливо приємним.

Буденний день видався для Руслана Сольвара особливо приємним.

26.10.2017 12:20

Буденний день видався для мене особливо приємним. Адже у стінах парламенту поспілкувався з сільськими головами рідного 91-го округу.
Спочатку гості послухали доповідь про історію створення та діяльність ВРУ, відвідали сесійну залу та ознайомились з роботою парламентарів.
А після екскурсії очільники сіл Макарівського району в індивідуальному порядку розповіли мені про проблеми своєї громади та висловили своє бачення шляхів їхнього вирішення.
Радий був бачити щиру небайдужість представників місцевої влади до умов, в яких живе, працює та розвивається їхня громада. Зокрема, сільські голови піднімали питання ремонту доріг, занедбаного стану шкіл, ФАПів та аварійного стану будинків культури; ремонту систем водопостачання; питання виготовлення проектної документації…
Важливо, що ці проблеми були озвучені у момент, коли триває процес розгляду державного бюджету і є можливість збільшити фінансове забезпечення на наступний рік. На державному і обласному рівні діє низка програм, які дозволять вирішити більшість проблем.
Тільки разом ми зможемо ефективно працювати на користь 91-го округу!

Фото Руслана Сольвара.
Фото Руслана Сольвара.
Фото Руслана Сольвара.
Фото Руслана Сольвара.
Фото Руслана Сольвара.