Главная>>Новости>>Команда юристів Руслана Сольвара провела виїзні прийоми у двох селах на Київщині

Команда юристів Руслана Сольвара провела виїзні прийоми у двох селах на Київщині

16.10.2017 07:27

Юристи-помічники депутата Верховної Ради Руслана Сольвара провели комплексні виїзні прийоми у селі Томашівка Фастівського району та у селі Забір’я Києво-Святошинського району на Київщині.

Як завжди, фахівці юридичної служби безкоштовно проконсультували громадян у вирішенні їхніх нагальних проблем. Звісно, люди зазвичай звертаються до правників із досить різними питаннями, але незмінним залишається те, що мешканці сіл дуже потребують кваліфікованої юридичної підтримки. Зокрема, у вирішенні таких питань, які стосуються оформлення спадщини чи права власності на нерухоме майно, нарахування пенсій та субсидій, отримання різного роду установчих документів. Часто навіть складання позовної заяви або й просто заяви до державного органу чи до органу місцевого самоврядування для селян перетворюється на проблему, бо не кожен може собі дозволити послуги юристів, які, до речі, коштують недешево.

Команда юристів Руслана Сольвара щоразу ретельно досконально вивчає кожне звернення окремо й не просто консультує громадян, які потребують юридичної допомоги, але й бере справи під свій нагляд та супроводжує їх аж до отримання позитивного результату. Саме тому під час кожного прийому все більше і більше стає тих, хто звертається до безкоштовної юридичної служби Руслана Сольвара за допомогою.

Також цього дня у Томашівці та Забір’ї працював лікар. Мешканці сіл мали змогу безкоштовно звернутися за медичною консультацію, дізнатися про методи профілактики захворювань, виміряти тиск та рівень цукру у крові. Звичайно, повноцінну медичну допомогу, як у лікарнях, такі консультації замінити не можуть, але вони значно полегшують розуміння людей та допомагають не допустити захворювання чи вчасно діагностувати їх.

А ще у селах можна було отримати гуманітарну допомогу від Благодійного Фонду Руслана Сольвара «Разом у Майбутнє» усім, хто цього потребував.

«Люди дякують за таку підтримку, а це – найкращий стимул рухатися вперед!», - зазначає депутат Руслан Сольвар.