Як досягти висот в Україні? Неординарна стратегія успіху від засудженого молдаванина Дмитра Торнера( Некрасова)

03.01.2020 09:40

Цілий світ знає, що українська нація багата видатними постатями. І ні для кого не секрет, що  левова частка  з них добилась великих успіхів  за межами нашої держави. Також відкриттям не буде й те, що багато людей із закордону приїжджали і приїжджають добиватись вершин в нашій рідній Україні.

Здебільшого останніми роками ми мали можливість спостерігати за припливом закордонних кадрів в українському політикумі. Та будемо відверті – якихось кардинально позитивних змін вони не принесли. Звісно, і А. Абромавичус, і О.Квіташвілі, і С. Новак, і ще цілий ряд особистостей залишили відчутний слід, але, нажаль, це  напевно й усе…

Тверезо мислячий українець розуміє, що більшість із цієї когорти «покорителів», добре маскуючись, все ж мали на меті стандартні і банальні цілі – це гроші і слава. Та якщо говорити, до прикладу,  про вищезгаданих, Абромавичуса, Новака, Квіташвілі і т.д., то хай їх присутність і не зробила Україну передовою державою, та хоча б їх український проміжок життя є більш-менш відкритим для громадськості і правоохоронних органів. Так, вони не білі і пухнасті, але їм відкрито надавали громадянство, їх не розшукує Інтерпол чи інші держави. За злочини, вони не одружувались з українками заради вигоди, вони не змінювали прізвищ заради того, щоб приховати своє минуле і.т.д.  Але, нажаль, серед цієї маси любителів слави і грошей є  вкрай цинічні, меркантильні, кровожерливі особистості, які йдуть на все, які йдуть «по трупах» і людських долях заради «себе коханих».

ХТО Ж ВІН НАСПРАВДІ- ДМИТРО ТОРНЕР?

І серед них «Пальмову гілку», «Оскар», «Золотий глобус» і т.д.  безперечно давно здобув відомий молдавський злочинець, власник кількох «облич», нещодавно примусово знятий з виборів до Верховної Ради — Дмитро Григорович Некрасов, він же Дмитро Мальченко, Дмитро Грозний, Дмитро Соколовський, а на сьогодні – Дмитро Торнер ( цікаво, а ким він завтра буде?)…

Якщо розглядати життєвий шлях (сьогодні) Дмитра Торнера, то найкраще почати із крайньої «видатної точки» — це його виборча кампанія до Верховної Ради 2019. А точніше – зняття його із виборчої гонки через відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 358 КК (використання підроблених документів) та ч. 1 ст. 332-2 КК (незаконний перетин державного кордону). Згідно з матеріалами, зібраними МВС і СБУ за час досудового розслідування встановлено, що особа, яка вже тривалий час представляється Дмітірієм Григоровичем Торнером, 1980 року народження, з 2007 року на підставі підроблених документів отримала п’ять паспортів громадянина України на різні прізвища і з різними анкетними даними, а також чотири паспорти для виїзду за кордон, з якими неодноразово здійснювала незаконний перетин державного кордону.

ДМИТРО ТОРНЕР (НЕКРАСОВ) НАРКОДІЛЕР

Правоохоронні органи встановили, що дана особа є  громадянином Молдови Некрасовим Дмитром Григоровичем, 1980 року народження, де він 2003 року був засуджений за розкрадання в особливо великих розмірах, шахрайство і купівлю та транспортування наркотиків. Відповідно до своїх злочинів отримав покарання – 11 років тюрми, та за гратами не затримався – 2004 року втік з колонії і незаконно прибув в Україну. За це в додаток отримав статтю 317(втеча з місць позбавлення волі) КК Республіки Молдова. Саме місце у Верховній Раді можна вважати однією із найбажаніших цілей даної кримінальної особи, до цього він йшов тривалий час, але – все таємне рано чи пізно стає явним. А у випадку Торнера-Некрасова – йому явно було що приховувати…

Та попри вкрай негативний для нього фінал на даному етапі життя слід все ж заглянути у його минуле. Там ми побачимо, як засуджений молдаванин Некрасов стратегічно крок за кроком, розточуючи людські долі здобував «славнозвісний» успіх  і навіть  мало не став народним депутатом України Дмитром Торнером від партії «Опозиційна платформа – За життя».

То як же із засудженого молдавського  злочинця перетворитись в успішного громадянина України?! – Дмитро Некрасов (Торнер) показав це цілому світові!

Неординарна стратегія успіху від засудженого молдаванина Дмитра Торнера( Некрасова) жорстока і цинічна, крім того розроблена і пройдена на грані фантастики. Адже більшість людей не можуть уявити: як засуджений і розшукуваний злочинець не те, що розгулює на волі, а й здобуває високі державні посади та балотується у народні депутати? Як це йому вдалось і де весь цей час були правоохоронні органи?

А почалось все з вищезгаданої втечі із молдовської колонії у 2004 році та незаконному перетині кордону України. Де й в подальшому і розгорнулось бурхливе втілення його «славнозвісного»  плану: злочинець Некрасов (в крайньому часі) перетворився у впливового бізнесмена і кандидата в депутати Торнера.  В Україні він спочатку переховувався в Одесі та згодом перебрався до Києва де і взявся за справу. Так, у 2007 році він взяв собі дівоче прізвище матері, купив на нього паспорт і став уродженцем Кіровоградської області Дмитром Мальченком.

ЯК ДМИТРО ТОРНЕР СТАЄ ГРОЗНИМ, ТА ІМІТУЄ СВОЮ СМЕРТЬ

Того ж 2007 року одружився із дочкою відомого футбольного тренера В’ячеслава Грозного — Юлією та взяв її прізвище, відповідно став уже Дмитром Грозним. У 2010 р. Він розлучився із Грозною, але залишив собі її прізвище. Крім цього, молдавські правоохоронці кидають всі сили, щоб повернути злочинця до колонії, тому він тоді ж імітує власну смерть, внаслідок чого Молдова припиняє його розшук.

ЖИВИЙ ТРУП: ТОРНЕР ДМИТРО ЗМІНЮЄ ПРІЗВИЩЕ НА СЕРГІЄНКО

Та після цього «покійник-утікач» у 2011 році одружився із Сергієнко Тетяною Євгенівною, яка була працівницею центрального апарату МВС України, а її батько Генерал СБУ України. Саме така дружина і її батько були йому потрібні в цей час. В 2012 році в них народився син, а вже через рік чи то через людей, яких він обдурив більше як на 8 млн.доларів, чи то дружина вже була не дуже вигідною, покинув їх. У тому ж 2013 році молдовські правоохоронці  знову натрапили на його слід і відновили розшук, через що він втік до Російської Федерації.

І ЗНОВУ ПЕРЕВТІЛЕННЯ: ТОРНЕР ДМИТРО СТАЄ СОКОЛОВСЬКИМ І СПРАВЖНІСЕНЬКИМ «НОВИМ ТОРНЕРОМ-2»

Там він заводить стосунки, а згодом і одружується з  учасницею конкурсу краси «Міс Донбас Open-2011» Ольгою Соколовською. І знову, стратегічно міняє прізвище, стає Дмитром Соколовським. Невдовзі обоє отримують російські паспорти. У 2014 році, як громадянин РФ, виїхав з Соколовською в Австрію та вже там придбав новий паспорт на прізвище Торнер.

Цікаво, що він так захопився покупкою паспортів, що й на прізвище Торнер прикупив їх аж два: один на ім’я Дмитра Григоровича 1980 року, а інший – Дмитра Георгієвича  1982 року народження. Це зіграло з ним у злий жарт, адже у українських розшукових базах громадянин Грозний змінив прізвище на Торнер (1980року) , а у ЦВК він подав паспорт Торнера вже із роком народження 1982…

До того ж Державна міграційна служба України підкреслила, що за наявними обліками територіальних органів ДМС України Торнер Д.Г. з питань набуття громадянства України в установленому порядку не звертався, тому підстав вважати його громадянином України немає. Також важливо підкреслити, що злочинець Некрасов під іншими прізвищами в Україні встиг попрацювати економістом в Держкомрезерві, гендиректором ДП Укрспецавтобаза, а у 2010 році навіть був призначений радником голови пенітенціарної служби.

ЖИТТЯ У АВСТРІЇ. ЗВ’ЯЗОК З ФІРТАШЕМ

На даний час він проживає в Австрії (м. Відень) із своєю дружиною Ольгою Торнер (Соколовська), яка всесторонньо старається його підтримувати знаючи весь, м’яко кажучи далеко не світлий, життєвий шлях.  Ольга певний час працювала телеведучою на NewsOne, а нині  вона працює на фірташівському Інтері. До речі саме із Фірташем наразі й позиціонує себе Дмитро Торнер, вказуючи, що являється мало не правою його рукою.

Підсумовуючи можна сказати, що неординарна стратегія успіху від засудженого молдаванина Дмитра Торнера( Некрасова) – це холодний цинізм, одруження по вигоді, стабільні шахрайські та злочинні дії. Цікаво що його теперішня дружина Ольга Торнер, скоріш за все, з ним «два чоботи пара». Адже поділяє один із цинічних кроків на яких побудоване життя чоловіка – це вибір партнера не по любові, а по розрахунку. Так вона на своїй сторінці поширила і підтримала статтю, що називається «Науково доведено: успіх  людини залежить від того, на кому вона одружиться». Саме це і стало цинічною і невід’ємною частиною успіху Дмитра Торнера, і можливо, Ольга по відношенню до нього поступила так само…

Скріншот сторінки Ольги Торнер

БАТЬКІВЩИНА ТОРНЕРА ДМИТРА-УКРАЇНА?

Як бачимо, нажаль, Україна стала «батьківщиною» успіху засудженого молдавського злочинця, який продумав і втілив свій жалюгідний план розтоптавши людські долі і наплювавши на наші державні Закони. Крім того, звертаємо увагу і водночас задаємо питання до правоохоронних органів: «Чому вони отримавши факти злочинної діяльності і докази її до цього часу залишаються в стороні?». Та все ж надіємось, що правоохоронці прокинуться і доведуть справу до логічного завершення, адже зняти з виборів – це не покарання за злочини, чи не так? Та й ми впевнені, що під керівництвом Президента Зеленського цей випадок і інші йому подібні будуть суворо каратись, а тому вже найближчим часом чекаємо справедливих проваджень у  справі молдавського злочинця Дмитра Некрасова – Торнера. А ми в свою чергу невпинно будемо слідкуватимемо і допомагатимемо слідству, щоб все що він заподіяв незаконно було покараним!

Далі буде…

hpib.life