Благодійний фонд Максима Шкіля передав оргтехніку онкодиспансеру

13.04.2018 17:23

У рамках проекту «Проти болю», Благодійний фонд Максима Шкіля передав новий комплект багатофункціональної комп’ютерної техніки Житомирському обласному онкодиспансеру.

«Наразі на обліку у онкодиспансері з онкологічною патологією перебуває близько тридцяти тисяч хворих. Щорічно на облік стає близько чотирьох тисяч жителів області. Щоденно маємо більш як чотириста звернень. Звичайно, потрібна сучасна техніка, яка дозволить полегшити роботу з хворими.» - зазначив головний лікар Житомирського обласного онкодиспансеру Ігор Сабадаш.

Житомирський обласний окодиспансер, який був збудований у далекому 1964 році перенавантажений і потребує капітального ремонту. Тут вкрай необхідні нові ліжка та сучасне устаткування. Лікарі вдячні волонтерам за допомогу, адже вона дозволить оптимізувати роботу.

«Проти болю»  - обласний соціальний проект Благодійного фонду Максима Шкіля «Разом до майбутнього», метою якого є допомога онкохворим через поліпшеня матеріальної бази Житомирського обласного онкодиспансеру – єдиного закладу в області, який надає кваліфіковану медичну допомогу третього рівня і здійснює повний комплекс лікування.

Довідково: за останні десять років кількість хворих на рак в Україні зросла на 25%, загальна чисельність населення скоротилася на 4 млн. чоловік. Онкологічна захворюваність стабільно зростає на 2,6-3% на рік.

Лікарі наголошують: найбільш ефективними заходами профілактики онкологічних захворювань є: відмова від надмірного вживання алкоголю та паління; повноцінне здорове харчування; нормалізація маси тіла; фізична активність; вакцинація проти вірусного гепатиту, папіломовірусу; захист шкіри від сонячного опромінення; вміння правильно переживати негативні емоції і мислити позитивно.

Прес-служба Благодійного фонду Максима Шкіля «Разом до майбутнього»

http://gigasite.info/sh/item/187765-blagodijnij-fond-maksima-shkilya-peredav-orgtekhniku-onkodispanseru