Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Діяльність Руслана Сольвара в його виборчому окрузі

Діяльність Руслана Сольвара в його виборчому окрузі Избранное

09.07.2017 11:05

Руслан Сольвар народився 1971 року у селищі міського типу Піщанка, що знаходиться на Вінниччині. За освітою фінансист: 1999 році здобув повну вищу освіту в Київському національному економічному університеті за спеціальністю «Фінанси та кредит». Вперше почав працювати ще в 1993-ому році на державній службі, а потім перейшов до приватного бізнесу, щоб розвивати свою справу. В кінці 2000-их почав цікавитися політикою та вступив в політичну партію «Удар», від неї ж був обраний депутатом по 91-ому округу — це Києво-Святошинський, Макарівський, Фастівський та Сквирський райони Київської області.

 

Постійно займається покращенням благоустрою в своєму виборчому окрузі. Завдяки одній з його ініціатив мешканці Макарівської області зможуть в мінімальні строки отримати допомогу від лікарів, що прибудуть до них на «швидкій» — кошти на її закупку були виділені завдяки поданню народного депутата. Машина була переведена на газове паливо, а з районного бюджету її повністю забезпечили паливно-мастильними матеріалами це гарантія того, що у роботі карети не виникне проблем чи перебоїв. Така ж сама процедура планується і для решти карет «швидкої допомоги».

 

Не забуває Руслан Сольвар і про невеличкі села в своєму окрузі. Завдяки субвенції із державного бюджету, отриманої за ініціативи народного обранця, школи Великої та Малої Снітинки вдалось забезпечити новою комп`ютерною технікою для класів інформатики. Раніше, до втручання депутата, комп’ютерів там не було взагалі — а тепер у класах інформатики в школах цих сіл стоять по сім сучасних комп’ютерів та нові багатофункціональні пристрої (принтер, ксерокс, сканер і т.д.). Відвідавши офіційне відкриття, нардеп Сольвар також вручив школярам невеличкі подаруночки блокноти для нотаток і солодощі.

 

Також нардеп Сольвар доклав своїх зусиль у забезпеченні військовослужбовців свого округу необхідним їм знаряддям. Він передав мобілізованим зі свого округу (м. Фастів, смт. Макарів) а це більше 20 осіб бронежилети, каски, каремати та палатки. Щойно призвані військові як раз виїжджали на місця несення служби на сході.