Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар підтримав команду спортсменів з Фастова на Літній Спартакіаді

Руслан Сольвар підтримав команду спортсменів з Фастова на Літній Спартакіаді Избранное

03.07.2017 10:49

Команда спортсменів від Пенсійного фонду міста Фастова візьме участь у VI Літній Спартакіаді. Благодійний фонд народного депутата України Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» виділив автобуси, котрі доставлять команду на змагання.

 

Спартакіада пройде у селі Шкарівка Білоцерківського району, а тому учасники звернулися до благодійного фонду з проханням допомогти їм дістатися до місця проведення змагань. Вони знали, що їм не відмовлять — адже Руслан Сольвар підтримує команду вже третій рік поспіль.

 

Нардеп побажав фастівчанам удачі, наснаги та перемоги.

 

Спартакіада — це масове спортивне змагання з кількох видів спорту, що виникло в СРСР та в інших соціалістичних країнах.

 

Спочатку спартакіадами (на честь імені Спартака ватажка повстання римських рабів) називалися змагання, що проводилися німецькими спортивними клубами прокомуністичного напрямку на початку ХХ сторіччя. У 20-ті роки спартакіади поширилися в СРСР, де вони служили заміною олімпійському руху, в якому СРСР не брав участі спочатку через бойкот європейських країн, а пізніше вже за власною ініціативою через ідеологічні розбіжності з капіталістичним світом. Проводилися спартакіади збройних сил СРСР, народів СРСР, профспілок СРСР тощо.

 

Також нагадаємо, що завдяки благодійному фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» Києвщиною щодня курсують десятки автобусів, на котрих жителі сіл можуть безкоштовно доїхати до місця свого призначення. Маршрути пролягають через Фастівський, Сквирський, Макарівський та Києво-Святошинський райони. Скористуватися послугами на проїзд можуть всі мешканці сіл та селищ району, котрі мають право на безкоштовний проїзд.

 

Проект «Безкоштовний автобус» безперервно працює з 2014-ого року та не збирається зупинятися в майбутньому. З одного-єдиного маршруту Фастів-Київ виросла ціла мережа пасажирських перевезень, котра зараз включає в себе більше десяти постійно зайнятіх автобусів. Повний список та розклад рейсів можна подивитися на офіційному сайті народного депутата.