"Україна спостерігає": у ГУР прокоментували події у Бєлгородській області і вказали на головну вразливість РФ

Читать на русском

"Україна спостерігає": у ГУР прокоментували події у Бєлгородській області і вказали на головну вразливість РФ

Росіяни з легіону "Свобода Росії" та "Русского добровольческого корпуса" виконують операції на території РФ самостійно, згідно з власними цілями та планами. Україна лише спостерігає за тим, що роблять громадяни РФ, що воюють проти путінського режиму, на території Бєлгородскої області.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону. Він додав, що росіяни, що здатні виступити проти правлячого режиму в Росії зі зброєю в руках, отримують все більшу підтримку з боку тамтешнього населення.

Коментуючи події у Бєлгородській області, Юсов наголосив, що Україна не має до них жодного стосунку. Рейд на територію РФ здійснили громадяни Росії, які діють цілком самостійно.

"РДК" і легіон "Свобода Росії" вже зробили відповідні заяви: це громадяни РФ, і на території своєї батьківщини, яка зараз називається РФ, вони діють самостійно, відповідно до своїх задумів і цілей. Україна, звісно, спостерігає за цими подіями, але громадяни РФ на території РФ діють самостійно", – сказав Юсов.

Він зауважив, що рейд, здійснений росіянами-добровольцями, показав, наскільки вразливими є кордони РФ та хитким – кремлівський режим.

"Люди, здатні боротися, зокрема зі зброєю в руках, із путінським режимом, мають велику підтримку на території РФ, зокрема серед місцевого населення. Їхні дії набирають обертів, це вже не перші події, не перші внутрішні російські конфлікти, і вони стають дедалі масштабнішими. І географія розширюється. Думаю, найближчим часом можна очікувати продовження", – зазначив Юсов.

Актуально

Резонанс

Теги